Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bob the Robber. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Bob the Robber

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bob the Robber"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bob the Robber"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
Najlepsze wyniki
Osiągnąłeś najlepszy wynik
ale nie jesteś
zalogowany... lub zarejestruj bezpłatnie, aby zapisać swój najlepszy wynik!
Nie ma jeszcze najlepszych wyników tej gry!
 
5.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bob the Robber to nowoczesny Robin Hood. Jego zasady pozostały niezmienione, są takie, jak w średniowieczu: okradać bogatych i obdarowywać biednych. Udaj się z Bobem na misje w banku, w kasynach, barach i nie zapomnij o sklepach jubilerskich. Uważaj jednak na systemy alarmowe i roboty!

Sterowanie grą

Poruszać się możesz za pomoca WASD lub strzałek. Korzystaj z W lub strzałki w górę, aby czytać informacje, chodzić po schodach i otwierzć drzwi. Jeśli drzwi będą zamknięte możesz skorzystać z W lub trzymać wciśniętą strzałkę w górę do momentu kiedy drzwi się otworzą.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/api_games/new/bobtherobber.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bob the Robber Little Game