Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bob i Pingwiny. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Bob i Pingwiny

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bob i Pingwiny"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bob i Pingwiny"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
?
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Złośliwe pingwiny porwały Księżycową Księżniczkę i Bob, niedźwiedź polarny postanawia uratować tajemniczą piękność. Udaje się więc na Biegun Południowy i wdaje w potyczki z pingwinami, bo Bob bardzo chce zostać bohaterem! Przeskakuj po krach lub po chmurkach, aby unieść się wyżej w powietrze, łap prezenciki, aby skoczyć extra-wysoko i zbieraj monety, aby za nie kupić 'upgradesy'. Uważaj, aby nie zostać trafionym przez skaczące pingwiny: wskakuj na nie, aby je wyłączyć z gry, a samemu skoczyć jeszcze wyżej. Uważaj na spadające rakiety, te są śmiertelne! Również z tego samego powodu musisz omijać chmury burzowe. Masz do złapania różne ciekawe 'power-upsy': serduszko da Ci dodatkowe życie, dzwoneczek da dodatkową szybkość, magnes przyciąga monety, kryształ lodu wypełnia belkę szybkości, a tarcza obroni Cię przed wrogami i burzowymi chmurami. Powodzenia!

Sterowanie grą

Kliknij na W, strzałkę w górę lub lewy przycisk myszki, aby skoczyć. Poruszanie się odbywa się za pomocą A/D, strzałek w lewo/prawo lub za pomoca myszki.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/goingup/polar_bob.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bob i Pingwiny Little Game