Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bizon Buritto. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Bizon Buritto

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bizon Buritto"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bizon Buritto"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ten bizon, podczas robienia zakupów, został zwabiony do pułapki. Wylądował nagle w paczce żelkowych misi. A teraz stoi na arenie z tysiącami misi na trybunach. Czego one od niego chcą? Żeby zaczął walkę? Jedno jest pewne: jest wściekły! Czy możesz mu pomóc w jak najdalszym wylansowaniu się i opuszczeniu tego strasznego miejsca? Kliknij w momencie, kiedy metrówka będzie w odpowiedniej pozycji, aby wybić bizona w powietrze. W powietrzu musisz postarać się zebrać jak najwięcej różowych rakiet. Za każdym razem, kiedy bizon trafi na żelkowego misia, otrzyma dodatkową energię.

Sterowanie grą

Aby wylansować bizona, skorzystaj z myszki. Klikaj na belkę spacji, aby zbierać różowe rakiety.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/hit/burrito_bison.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bizon Buritto Little Game