Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bezmózgowe Roboty. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Bezmózgowe Roboty

Jak Grać?

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Te roboty nie mają może mózgu, ale ich ramiona są z dziesięć razy silniejsze niż ramiona ludzkie! Dzięki temu też mogą wspinać się na mury i nawet zwisać z sufitu: z łatwością pokonują siłę ciężkości! Na każdym poziomie roboty zostaną przetestowane na różne sposoby. Musisz za nie myśleć, bo roboty potrafią postępować tylko według instrukcji. Przemyśl więc dobrze jak zabrać się do pracy, kiedy na przykład trzeba bedzie umieścić na polu blok, pod którym będzie leżał klucz, co spowoduje, że drzwi, przez które musisz przejść pozostaną otwarte. Wspinanie nie uda się robotom, kiedy trzymać będą w rękach blok, więc wszystko musi odbywać się w odpowiedniej kolejności. Do tego możesz skorzystać z pomocy, na przykład z 'translocatora'!

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w dół, aby podnieść jakiś przedmiot. Chcąc rzucić jakiś przedmiot, skorzystaj ze strzałki w górę. Chcąc jakiś przedmiot puścić kliknij na strzałkę w dół. Klikając na X zaktywujesz 'translocator', który czasowo przemieści Twoje 'inne Ja', do czasu kiedy efekt się skończy. Kliknij na C, aby wpłynąć na czas.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/find_the_way/robots_cant_think.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bezmózgowe Roboty Little Game