Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Batman Drapacz Chmur. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Batman Drapacz Chmur

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Batman Drapacz Chmur"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Batman Drapacz Chmur"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Joker uwięził Batmana między dwoma drapaczami chmur. Rzuca różnego rodzaju śmieci w stronę Dark Knight. Używaj spadające kawałki betonu i stalowe belki aby wspinać się po nich w górę budynków. Dobrze wszystko przemyśl i zaplanuj swoje ruchy tak, aby spadające elementy upadły w takie miejsca, które będą korzystne dla Ciebie. Możesz na krótko przytrzymać się murów: wykorzystaj tę możliwość, aby nabrać siły do skoku! Uważaj, bo prędzej lub później Joker spróbuje rzucić w Ciebie bombę gazową. Jeżeli zatrujesz się gazem gra się skończy!

Sterowanie grą

Skorzystaj ze strzałki w górę, aby Batmanem skakać, strzałki na lewo i na prawo, aby nim poruszać, a klawisz z literą R aby grę zacząć od nowa.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/batman/batman_skycreeper.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Batman Drapacz Chmur Little Game