Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Anski i Blip. Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Anski i Blip


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
2.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Anski i Blip to dwaj alieni. Są dobrymi przyjaciółmi i pozostają często blisko siebie. Doskonale się uzupełniają i ciągle się nawzajem potrzebują, również kiedy idą przez las szukając swoich zwierząt. Drapieżny ptak Massi lubi czasem robić niegrzeczne rzeczy: łapie czasem ich zwierzątka i chowa je w lesie i tam muszą ich Anski i Blip szukać. Zwierzątka nie znoszą wody, ale pokonanie jej jest możliwe, kiedy Blib je przeniesie. Ślimaki i motyle czasem mogą przeszkadzać, ale czasem też być pożyteczne. Kiedy Anski i Blib zostaną zatrzymani przez jakąś przeszkodę, nie będą mogli się śledzić i to może być czasem również korzystne. Kiedy wystartujesz grę zobaczysz rozszerzoną instrukcję o zasadach sterowania grą oraz wyjaśnienia jaki możliwości maja Anski i Blib. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać i z Shift, aby zmieniać między Anskim a Blipem. Klikaj na belkę spacji, aby podnosić zwierzęta lub rzeczy. Kliknij na R, aby zacząć poziom od nowa.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/puzzle_and_run/anski-and-blip.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Anski i Blip Little Game