Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Akrobacje . Zagraj też w inną z gier Gry Zręcznościowe na Multumgier !

Akrobacje


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W czasie skoku wykonaj jak najwięcej spektakularnych sztuczek! Kiedy wskoczysz na barierę, nie będzie się to liczyło jako sztuczka, z wyjątkiem, kiedy na nią wskoczysz ze skoczni. Kiedy znajdziesz się na barierze więcej niż raz możesz utracić multiplayer. Pomarańczowe kwadraciki warte są 500 punktów, żółte 750, a białe 100 punktów. Kiedy uda Ci się trafić w kwadracik czerwony zarobisz od razu 10.000 punktów! Czerwone kwadraciki można zdobyć tylko skacząc z czerwonych skoczni.

Sterowanie grą

Aby się przemieścić skorzystaj ze strzałek. Kiedy skaczesz możesz wykorzystać strzałki lub całe kombinacje, aby wykonywać sztuczki: strzałka w lewo =przekręcanie się, strzałka w prawo=przekręcanie się w prawo, strzałka w górę=salto do przodu, strzałka w dółsalto w tył. Kombinacje: strzałka w lewo+w górę=szybki obrót w prawo, strzałka w prawo+w górę=szybki obrót w prawo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/collect/vectorstunt.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Akrobacje Little Game