1 2 3 4 5 6
Reklama
Obsługa 23

Obsługa 23

Gry Zręcznościowe6,1Jesteś kelnerem w jednym z najlepszych Sushi barów na świecie. Twoje starania będzie oceniał sam Donald Trump. Zadbaj więc o to, aby wywrzeć na nim jak najlepsze wrażenie zarabiając jak najwięcej pieniędzy.
Ślimak Bob 6: Zimowa historia

Ślimak Bob 6: Zimowa historia

Gry Zręcznościowe7,8Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w pełnej zagadek zimowej krainie, dbając o to, by miał udane Boże Narodzenie.
Wspaniały Fryzjer

Wspaniały Fryzjer

Gry Zręcznościowe7,1Zadaniem Zohana jest uczesać wszystkich, których napotyka na plaży. Zadbaj o to, aby zmienić fryzurę każdego, kogo spotkasz po drodze.
Ucieczka Żółwia 2

Ucieczka Żółwia 2

Gry Zręcznościowe4,4Żółwik został włożony przez kucharza do garnka: kucharz chce ugotować z niego zupę. Pomóż uciec żółwiowi zanim woda stanie się zbyt gorąca: będzie to możliwe dopiero, kiedy nabierze odpowoedniej szybkości! Po tym zacznie się przygoda:...
Hallowinowy Cukierek

Hallowinowy Cukierek

Gry Zręcznościowe7,7Pomóż fioletowemu potworkowi zjeść wszystkie cukierki. Wyślij go we właściwym kierunku i będzie on przyczepiał się do miejsc, na które klikniesz. Ciekawa gra zręcznościowa równeż po Święcie Halloween!
Digging for Gold

Digging for Gold

Gry Zręcznościowe7,7John, starszawy, doświadczony poszukiwacz złota całe swoje życie spędził na Dzikim Zachodzie z nadzieją na znalezienie skarbu. Całe życie spędził na kopaniu i szukaniu tego cennego kruszca. W większości całe wysiłki nie przynosiły jemu...
Bąbelkowy Blob

Bąbelkowy Blob

Gry Zręcznościowe6,2W tej grze podwodnej musisz wyłączyć z gry jak najwięcej zwierząt morskich. Robi się to przesuwając je na lewo lub prawo dzięki czemu powstawać będą grupy takich samych zwierząt. Jeśli zagrasz sprytnie możesz nawet spróbować spowodować...
Ucieczka z Kawiarni

Ucieczka z Kawiarni

Gry Zręcznościowe5,7Klikaj na dostępnych przedmiotach i wydostań się z zamkniętej kawiarni!
3D Pong 4

3D Pong 4

Gry Zręcznościowe5,7Piłki z efektami przelatują Ci koło głowy. Czy masz wystarczający zmysł 3D aby je odbić i jeżeli Ci się to uda, odbić nawet z efektem specjalnym?
Niedźwiedzi Grill

Niedźwiedzi Grill

Gry Zręcznościowe4,6Bardzo rozeźlony niedźwiedź próbuje odzyskać hamburgery, które zostały skradzione z jego grilla. Wystrzel go za pomocą katapulty i spróbuj zalecieć jak najdalej!
Walka na śnieżki

Walka na śnieżki

Gry Zręcznościowe4,6Kto ma ochotę porzucać śnieżkami? Dołącz do mistrzów, wyceluj w swoich wrogów, zanim skończy się czas, i zbieraj świąteczne monety w tym wesołym, zimowym świecie!
Deep Sky

Deep Sky

Gry Zręcznościowe4,8Jest to zabawna wersja Arkanoida. Spróbuj w tej grze rozegrać wszystkie bloki.
Ślimak Bob 5

Ślimak Bob 5

Gry Zręcznościowe7,6Ślimak Bob wynurzył się ze swojej skorupki, ale jego droga do prawdziwej miłości pełna jest wyzwań.
Obrona Wieży 11

Obrona Wieży 11

Gry Zręcznościowe5,3Obroń się przed nieprzyjacielem poprzez umieszczanie wież obronnych. Za każdym razem kiedy zlikwidujesz wroga, otrzymasz pieniądze, aby za nie kupić nową wieżę.
Strzelanie z Kanonu 5

Strzelanie z Kanonu 5

Gry Zręcznościowe7,5Spróbuj zlikwidować smilis poprzez podkładanie w ich pobliżu bomb i doprowadzanie ich do wybuchu. Za każdym razem kiedy smilis wybuchną będziesz mógł przejść na następny poziom.
Jetbus

Jetbus

Gry Zręcznościowe4,7Jesteś kierowcą autobusu, który przewozi pasażerów z punktu A do punktu B. Masz do wyboru różne pojazdy, a każdy z nich ma swoje właściwości. Im dalej zajdziesz w grze, tym większy wybór możliwości. Im dłużej pasażerowie będą musieli...
King of the Rocks

King of the Rocks

Gry Zręcznościowe7,5To ciekawa gra w podboje, w której musisz zawładnąć zamkami i fabrykami swego wroga, wysyłając do nich balony. Zawładnij również jak najszybciej neutralnymi zamkami i fabrykami, aby w ten sposób móc jeszcze szybciej robić balony. Im więcej...
Spodobała Mi Się

Spodobała Mi Się

Gry Zręcznościowe4,2To miłość od pierwszego wejrzenia, między tymi dwiema figurkami. Jednak ona okazuje się być zombi... Dlatego czarna figurka postanawia zamknąć różową figurkę w klatce: dzięki temu będzie mieć ukochaną postać przy sobie, a ta nie będzie...
Japońska Gra

Japońska Gra

Gry Zręcznościowe7,5Ułóż trzy takie same figury w jednym ciągu i w ten sposób je rozegrać. Jeżeli uda Ci się rozegrać odpowiednią ilość figur, przejdziesz wtedy na następny poziom.
1 2 3 4 5 6

Gry - Gry Zręcznościowe Little Game