1 2 3 4 5 6
Reklama
3D Pong 4

3D Pong 4

Gry Zręcznościowe5,7Piłki z efektami przelatują Ci koło głowy. Czy masz wystarczający zmysł 3D aby je odbić i jeżeli Ci się to uda, odbić nawet z efektem specjalnym?
Podróż Poślubna Kota Sushi

Podróż Poślubna Kota Sushi

Gry Zręcznościowe5,3Kotek Sushi jest poślubiony! Nawet w czasie podróży poślubnej ma ochotę zajadać się Sushi. Niech spadnie na właściwe miejsce, aby dostał tyle sushi, ile potrzebuje, aby napełnić do syta swój brzuszek.
Wspaniały Fryzjer

Wspaniały Fryzjer

Gry Zręcznościowe6,8Zadaniem Zohana jest uczesać wszystkich, których napotyka na plaży. Zadbaj o to, aby zmienić fryzurę każdego, kogo spotkasz po drodze.
Hallowinowy Cukierek

Hallowinowy Cukierek

Gry Zręcznościowe7,8Pomóż fioletowemu potworkowi zjeść wszystkie cukierki. Wyślij go we właściwym kierunku i będzie on przyczepiał się do miejsc, na które klikniesz. Ciekawa gra zręcznościowa równeż po Święcie Halloween!
Obrona Wieży 11

Obrona Wieży 11

Gry Zręcznościowe5,3Obroń się przed nieprzyjacielem poprzez umieszczanie wież obronnych. Za każdym razem kiedy zlikwidujesz wroga, otrzymasz pieniądze, aby za nie kupić nową wieżę.
Czołg Nano

Czołg Nano

Gry Zręcznościowe5,2Manewruj swoim czołgiem Nano po tym mini poziomie i spróbuj dotrzeć do wyjścia. Zbieraj gwiazdki, aby dostać punkty bonusowe i dodatki. Skorzystaj z armaty, aby wydostać się z niewygodnej sytuacji, lub chcąc dotrzeć w inne miejsce.
Chciwa Krewetka

Chciwa Krewetka

Gry Zręcznościowe5,5Cóż za chciwa krewetka! Zjada naprawdę wszystko co znajdzie na swojej drodze! Wypełnij metrówkę po prawej stronie zanim skończy się Twój czas. Uważaj na meduzy i na niewłaściwe bonusy, bo przez nie możesz stracić czas.
Ucieczka z Kawiarni

Ucieczka z Kawiarni

Gry Zręcznościowe5,7Klikaj na dostępnych przedmiotach i wydostań się z zamkniętej kawiarni!
Trail 12

Trail 12

Gry Zręcznościowe4,6Spróbuj dojechać swoim quadem lub motorem do końca poziomu. Jedź przez przeszkody i uważaj aby nie dachować!
Obsługa 17

Obsługa 17

Gry Zręcznościowe4,4Przyrządzaj dla swoich klientów zamówione przez nich sorbety. Za składnikami podane jest jakie ilości ich powinny zostać dodane do deseru.
Wyścig po wzgórzach 11

Wyścig po wzgórzach 11

Gry Zręcznościowe4,5Przejedź jak najszybciej po wzgórzach i spróbuj nie dachować.
Ślimak Bob 6: Zimowa historia

Ślimak Bob 6: Zimowa historia

Gry Zręcznościowe7,5Utrzymaj ślimaka Boba przy życiu w pełnej zagadek zimowej krainie, dbając o to, by miał udane Boże Narodzenie.
Escape the Appartment

Escape the Appartment

Gry Zręcznościowe6,2Zbieraj przedmioty, otwórz główne drzwi i wydostań się z pokoju.
Life: The Game

Life: The Game

Gry Zręcznościowe7,3Życie z pewnością może być nie lada wyzwaniem, szczególnie w tej zwariowanej grze online! Twoje pierwsze zadanie? Narodzić się. A potem? Nauczyć się mówić. Czy uda ci się nadążyć za wypełnianiem tych wszystkich dziwacznych i przekomicznych...
Ślimak Bob 5

Ślimak Bob 5

Gry Zręcznościowe7,5Ślimak Bob wynurzył się ze swojej skorupki, ale jego droga do prawdziwej miłości pełna jest wyzwań.
King of the Rocks

King of the Rocks

Gry Zręcznościowe7,5To ciekawa gra w podboje, w której musisz zawładnąć zamkami i fabrykami swego wroga, wysyłając do nich balony. Zawładnij również jak najszybciej neutralnymi zamkami i fabrykami, aby w ten sposób móc jeszcze szybciej robić balony. Im więcej...
Ucieczka 24

Ucieczka 24

Gry Zręcznościowe5,4Przeszukaj pokój i spróbuj znaleźć rozwiązanie zagadki!
Niebezpieczna Dziewczyna

Niebezpieczna Dziewczyna

Gry Zręcznościowe6,2Spróbuj rozbić wszystkie kulki, ale uważaj, aby nie spadły na Twą głowę!
Armata Z Kolorowymi Kulami

Armata Z Kolorowymi Kulami

Gry Zręcznościowe4,1Strzelaj swoją armatką kolorowymi kulami między kule, które się toczą. Musisz mieć trzy lub więcej o tym samym kolorze aby móc je rozegrać. Dużo przyjemności!
Japońska Gra

Japońska Gra

Gry Zręcznościowe7,5Ułóż trzy takie same figury w jednym ciągu i w ten sposób je rozegrać. Jeżeli uda Ci się rozegrać odpowiednią ilość figur, przejdziesz wtedy na następny poziom.
Balony

Balony

Gry Zręcznościowe5,5Spróbuj rozegrać wszystkie balony klikając na balon, który jest połączony z co najmniej dwoma innymi o tym samym kolorze. Z dołu dochodzić będą wciąż nowe balony.
1 2 3 4 5 6

Gry - Gry Zręcznościowe Little Game