1 2 3 4 5 6
Reklama
Tetris 9

Tetris 9

Gry Zręcznościowe3,1Umieszczaj klocki tak, aby tworzyć rzędy - poziomo i pionowo. Spróbuj uzyskać jak najwyższy wynik! Twoim zadaniem jest ustawienie czterech klocków stojących w poszczególnych rogach przy sobie.
Pacxon Deluxe

Pacxon Deluxe

Gry Zręcznościowe5,1Czy udało Ci się kiedykolwiek zagrać w grę Pacxon? Masz teraz przed sobą kombinację klasyka Pacmana i Xonix, przy czym wykorzystane tu są przede wszyskim elementy ostatniej gry. Co jest celem gry? Graj tak, aby przestrzeń, w której będą unosić...
Fishy 4

Fishy 4

Gry Zręcznościowe6,2Jesteś dzidziusiem orką z nienasyconym apetytem. Chcesz, złapać jak najwięcej małych (żółtych i różowych) rybek, daj z siebie wszystko! Uważaj na paskudne rekiny, pomarańczowe piranie i inne duże ryby.
Zbieranie Grzybów

Zbieranie Grzybów

Gry Zręcznościowe3Spróbuj włożyć do każdego wiaderka na każdym poziomie grzyba. Kiedy wszystkie wiaderka będą napełnione przejdziesz na następny poziom.
Docktris

Docktris

Gry Zręcznościowe6,1Zagraj w Tetris w porcie. Spróbuj załadować kloce, które spuszczane są przez dźwig, jak najbardziej ekonomicznie.
Crystal Loid

Crystal Loid

Gry Zręcznościowe5,3To odmiana gry tetris, w której chodzi o takie rozegranie, aby pole stało się puste. Spróbuj tworzyć rzędy z trzech pasujących do siebie elementów
Owocowe Pary

Owocowe Pary

Gry Zręcznościowe5,4Spróbuj rozegrać całe pole, przez klikanie na dwa identyczne owoce, leżące obok siebie.
Pacxon

Pacxon

Gry Zręcznościowe6,3Pac-Xon to mieszanka dwóch klasyków :Pac-Mana i Xonixa, w której przede wszystkim wykorzystane są elementy gry tej ostatniej. Celem tej gry jest zmniejszeni przestrzeni, w której unoszą się duchy, przez 'odchapywanie' kawałków z brzegów przestrzeni....
Momma's Pizza

Momma's Pizza

Gry Zręcznościowe4,1Uwaga, niedługo będzie to najlepsza pizzeria w mieście! W każdym razie... o to chcesz się postarać. Dziś jest otwarcie, a klienci stoją już w kolejce. Możesz pomóc obsłudze w robieniu pizzy i obsługiwaniu gości?
Tetris 1

Tetris 1

Gry Zręcznościowe5,1Rozegraj tę wersję prawdziwego klasyka: Tetris.
Latające chomiki

Latające chomiki

Gry Zręcznościowe5,4Pozwól chomikowi lecieć, jak najdalej jest to możliwe! Możesz mu pozwolić latać bardzo wysoko, ale również bardzo nisko, sam spróbuj, w który sposób dojdziesz najdalej. Masz pięć szans, wykorzystaj je optymalnie!
Człowieku Nie Irytuj Się 2

Człowieku Nie Irytuj Się 2

Gry Zręcznościowe6,1Zagraj w tradycyjnego chińczyka online!
Rysowanie linii

Rysowanie linii

Gry Zręcznościowe2,2Spróbuj w tej grze narysować linię do punktu końcowego, ale: uważaj na nożyczki!
Uwaga Na Ogień

Uwaga Na Ogień

Gry Zręcznościowe7,2Pomóż strażakom LEGO ugasić wszystkie pożary w mieście City zanim będzie za późno. To proste - jesteś wszędzie tam, gdzie pojawia się ogień i robisz wszystko, co w Twojej mocy aby opanować ogień tak szybko, jak to jest możliwe!
Mahjong Connect 2

Mahjong Connect 2

Gry Zręcznościowe4,5W Mahjong Connect 2 musisz rozgrywać pary takich samych ikonek. Robiąc to sprawnie przejdziesz na następny poziom.
Szary Go

Szary Go

Gry Zręcznościowe7,3Pewnemu profesorowi wydaje się, że wymyślił perfekcyjny środek czystości do łazienek. Produkt, który nazwał 'grey goo' -'Szary Go' zjada po prostu cały brud! Powstaje jednak pytanie czy ten środek połyka tylko brud! W tej śmiesznej grze Ty...
Arkanoid 7

Arkanoid 7

Gry Zręcznościowe5,4Rozegraj wszystkie klocki i przejdź na następny poziom. Możesz w czasie gry zbierać power-upsy aby za ich pomocą dostać na przykład dodatkowe piłki, mocniejsze lub szybsze piłki itd.
Poszukiwacz złota 1

Poszukiwacz złota 1

Gry Zręcznościowe5,5Spróbuj nazbierać dużo złota. Napój wzmacniający może Ci się bardzo przydać!
Tom i Jerry: Mysi labirynt

Tom i Jerry: Mysi labirynt

Gry Zręcznościowe6,4Jerry ma ręce... tzn. łapy pełne roboty. Nie tylko musi przejść przez ten labirynt, ale też go złożyć. Możesz pomóc mu go zbudować, aby zabrał przepyszny ser dla małej myszki czekającej na niego po drugiej stronie, w tej zabawnej i futerkowej...
Tetris Arcade

Tetris Arcade

Gry Zręcznościowe6,7Nowa wersja gry Tetris z ładnymi efektami i przy miłej muzyce!
Space Bomber

Space Bomber

Gry Zręcznościowe5W tej grze Twoim zadaniem jest umieszczenie bomb w taki sposób, aby spowodowany wybuch pomógł zwyciężyć pozaziemskie istoty.
Drogie Auta 3D

Drogie Auta 3D

Gry Zręcznościowe7Czy grałeś kiedykolwiek w grę "Drogie Auta'? Oto jej dalsza część: trójwymiarowa wersja, w której jako pracownik hotelu, będziesz zajmować się parkowaniem drogich aut. Staraj się jak najlepiej, aby wykonywać swoją pracę dobrze, bo każde...
Piętrzenie 2

Piętrzenie 2

Gry Zręcznościowe6,1Układaj klocki o różnych formach na sobie i uważaj aby budowla się nie zawaliła!
Łapanie Ryb

Łapanie Ryb

Gry Zręcznościowe4,8Przynosząca spokój gra, w której możesz wyszukać swoje miejsce nad wodą i wyciągnąć swą wędką. Uważaj dobrze kiedy zacznie brać ryba i wyławiaj wszystkie najdziwniejsze okazy!
Czerwona Piłka 4

Czerwona Piłka 4

Gry Zręcznościowe5,2Gry z serii 'Czerwona kula' pozostają bardzo popularne. Za każdym razem czerwone piłki obiecują nowe przygody. Tym razem zamieniają wszystkie złaśliwe czarne klocki czerwone piłki w klocki! Pomożesz czerwonej piłce wyłączyć z gry wszyskie...
Fort Ahoy

Fort Ahoy

Gry Zręcznościowe3,5Bombarduj forty, wojowników, beczki i skrzynie skarbów i zbieraj dzięki temu różne upgradesy. Dzięki temu na kolejnym poziomie zbierzesz jeszcze więcej punktów!
Bubble Struggle

Bubble Struggle

Gry Zręcznościowe5,3Zasady gry w Bubble Struggle są proste: należy spróbować zestrzelić wszystkie bańki powietrzne. To wydaje się łatwe, ale w rzeczywistości takie nie jest i na tym polega cała zabawa w tej grze....
Gra windy

Gra windy

Gry Zręcznościowe2,7Spraw, by robot uniknął wszystkich przeszkód i dostał się windą do wyjścia.
Naleśnikowa Restauracja Louiego

Naleśnikowa Restauracja Louiego

Gry Zręcznościowe5,8Papa Louie ma już odnoszącą sukcesy pizzerię i inne dobrze działające restauracje. Teraz zainwestował w nowe przedsięwzięcie: restaurację z naleśnikami w górach! A ty zabierasz się w niej za robotę. Najpierw należy zebrać zamówienia w...
Człowieku Nie Irytuj Się

Człowieku Nie Irytuj Się

Gry Zręcznościowe5,9Doprowadź wszystkie pionki do bazy zanim inni gracze to zrobią.
Niesforny Samolot

Niesforny Samolot

Gry Zręcznościowe6,7Spróbuj wykonywać tym samolotem niegrzeczne sztuczki. Ale uważaj na Panią z Ochrony, która ma na Ciebie oko!
Polowanie Na Gęsi 2

Polowanie Na Gęsi 2

Gry Zręcznościowe4,6Ty i Twój pies polujecie na kaczki. Zestrzeliwuj wszystkie kaczki na które poluje Twój pies. Uważaj, nie traf w swego psa!
1 2 3 4 5 6

Gry - Gry Zręcznościowe Little Game