1 2 3 4 5 6
Reklama
Bubble Struggle 3

Bubble Struggle 3

Gry Zręcznościowe7,1Zagraj w Bubble Strugle 3, bardzo fajną i uzależniającą grę z popularnej serii 'Bubble Strugle'! Próbuj zestrzeliwać kolorowe bańki i spadające gwiazdy i postaraj się, aby samemu nie zostać trafionym przez bańki. Każda bańka lub gwiazda...
Pasujące Formy

Pasujące Formy

Gry Zręcznościowe6,4Zamieniaj formy ze sobą, aby w ten sposób tworzyć rzędy lub kolumny złożone z trzech lub więcej takich samych form! Dobrze organizując działania, może Ci się udać za jednym ruchem zlikwidować więcej serii!
Obrócony Tetris

Obrócony Tetris

Gry Zręcznościowe3,9Spróbuj w tej odmianie Tetris rozegrać całe pole gry i zdobyć dostateczną ilość punktów wystarczającą do przejścia na następny poziom.
Docktris

Docktris

Gry Zręcznościowe6,2Zagraj w Tetris w porcie. Spróbuj załadować kloce, które spuszczane są przez dźwig, jak najbardziej ekonomicznie.
Crystal Loid

Crystal Loid

Gry Zręcznościowe6,6To odmiana gry tetris, w której chodzi o takie rozegranie, aby pole stało się puste. Spróbuj tworzyć rzędy z trzech pasujących do siebie elementów
Odszukaj przycisk play

Odszukaj przycisk play

Gry Zręcznościowe7W tej grze chodzi o rozegranie serii mini-zadań, prawidłowe rozwiązania pozwolą Ci znaleźć przycisk 'Play', dzięki któremu będziesz mógł wejść na następny poziom.
Klocki W Przestrzeni

Klocki W Przestrzeni

Gry Zręcznościowe6,7To bardzo ciekawe puzzle, gdzie musisz tak rozegrać grę, aby pole stało się puste. Na każdym poziomie pole jest otoczone kamieniami o tym samym kolorze. To Twoja amunicja. Klikaj na kamienie otaczające pole i wstrzeliwuj je do środka. Kamienie...
Człowieku Nie Irytuj Się 2

Człowieku Nie Irytuj Się 2

Gry Zręcznościowe7Zagraj w tradycyjnego chińczyka online!
Pożeracz Kryształów

Pożeracz Kryształów

Gry Zręcznościowe6Zbieraj różne kryształy, ale uważaj, aby żaden nie spadł na Ciebie, bo wtedy po Tobie! Zielone klocki możesz po prostu zjeść, a niebieskie kuleczki możesz odepchnąć, ale również i one nie mogą na Ciebie spaść!
Bubble Trouble 1

Bubble Trouble 1

Gry Zręcznościowe6,5Głównym celem gry jest rozbijanie kul na mniejsze. Gdy są już bardzo małe to nie
Obsługa 2

Obsługa 2

Gry Zręcznościowe6,9Przynoś zamówione dania z kuchni, podawaj je do stołu, przy którym siedzą klienci, a następnie posprzątaj stół.
Bob The Robber 2

Bob The Robber 2

Gry Zręcznościowe7,7Bob the Robber to Robin Hood nowoczesnych czasów. Jego zasady działania pozostały niezmienione od Średniowiecza: wykradać bogaczom i rozdawać biednym. W tym wydaniu w niebezpieczeństwie jest miasto. Udasz się z Robinem na podboje? Uważaj na kamery...
Tetris 4

Tetris 4

Gry Zręcznościowe7,5Zbierz 4 lub więcej piłek o tym samym kolorze aby je rozegrać. Otrzymasz jeszcze więcej punktów jeżeli jednocześnie uda Ci się zrobić więcej kombinacji.
Snail Bob

Snail Bob

Gry Zręcznościowe8,3Pomóż temu oślizgłemu, lecz pełnemu werwy ślimakowi odbyć podróż do olśniewającej nowej siedziby!
Pacxon Deluxe

Pacxon Deluxe

Gry Zręcznościowe5,6Czy udało Ci się kiedykolwiek zagrać w grę Pacxon? Masz teraz przed sobą kombinację klasyka Pacmana i Xonix, przy czym wykorzystane tu są przede wszyskim elementy ostatniej gry. Co jest celem gry? Graj tak, aby przestrzeń, w której będą unosić...
James Bomb

James Bomb

Gry Zręcznościowe7Spróbuj zwalczyć przeciwników za pomocą swoich bomb. Uważaj aby nie trafić w siebie!
Holel Jany

Holel Jany

Gry Zręcznościowe6,4Przed chwilą wzniesiono Hotel. Spróbuj obsłużyć swoich gości jak najszybciej i jak najlepiej tak aby tu znów kiedyś wrócil.
Snooker 2

Snooker 2

Gry Zręcznościowe4,9Rozegraj wszystkie piłki. Wbij za każdym razem najpierw kulę czerwoną zanim zajmiesz się kulą o innym kolorze.
Znajdź różnice 15

Znajdź różnice 15

Gry Zręcznościowe1,8Odszukaj wszystkie różnice w Bajce o Alladynie.
Space Bomber

Space Bomber

Gry Zręcznościowe5,5W tej grze Twoim zadaniem jest umieszczenie bomb w taki sposób, aby spowodowany wybuch pomógł zwyciężyć pozaziemskie istoty.
Pizzeria Toniego

Pizzeria Toniego

Gry Zręcznościowe6,2Twoim zadaniem jest dostarczenie zamówionych pizz na dany adres we wsi. Uważaj, aby nie potrącić pieszych, ale nie daj się klaunom i złodziejom! Użyj Nitro, aby wykonać szybkościowy boost. Nowe auta możesz kupić u Sala, którego salon mieści...
Piętrzenie 2

Piętrzenie 2

Gry Zręcznościowe6,8Układaj klocki o różnych formach na sobie i uważaj aby budowla się nie zawaliła!
Panika w Kinie

Panika w Kinie

Gry Zręcznościowe5,1Jesteś strasznie zaganiany/a jako barman w barze przy kinie: co chwilę pojawia się nowy klient; jeden zamawia prażoną kukurydzę, ktoś inny jakiś napój...biegasz jak nakręcony i do tego musisz zapamiętać co kto zamówił. Czy uda Ci się utrzymać...
Uwaga Na Ogień

Uwaga Na Ogień

Gry Zręcznościowe7,3Pomóż strażakom LEGO ugasić wszystkie pożary w mieście City zanim będzie za późno. To proste - jesteś wszędzie tam, gdzie pojawia się ogień i robisz wszystko, co w Twojej mocy aby opanować ogień tak szybko, jak to jest możliwe!
Sport Grupowy

Sport Grupowy

Gry Zręcznościowe7,5Doprowadź każdą z 4 osób do linii mety ale tak, aby nie pękła taśma. Musisz też w określonym i ograniczonym czasie przejść przez poziom, inaczej zostaniesz wykluczony z gry.
Pingwinia Restauracja 2

Pingwinia Restauracja 2

Gry Zręcznościowe4,8Pingwin Penny postanowił otworzyć restaurację. Pomóż Pennyemu obsługiwać licznych klientów. Wskaż im miejsce, przyjmij zamówienie i podaj dania, rozlicz się i posprzątaj ze stołu. Kupuj upgradesy, aby w ten sposób jeszcze bardziej zadowolić...
Momma's Pizza

Momma's Pizza

Gry Zręcznościowe4,6Uwaga, niedługo będzie to najlepsza pizzeria w mieście! W każdym razie... o to chcesz się postarać. Dziś jest otwarcie, a klienci stoją już w kolejce. Możesz pomóc obsłudze w robieniu pizzy i obsługiwaniu gości?
Klub Party Down

Klub Party Down

Gry Zręcznościowe5,6Tworzysz część zespołu kateringowego Party Down i Twoim zadaniem jest uprzyjemnić czas znanym gościom - przydzielić im miejsce, podać przekąski i napoje, umilić chwilę odpowiednią muzyką i interesującą rozmową.
1 2 3 4 5 6

Gry - Gry Zręcznościowe Little Game