1 2 3 4 5 6
Reklama
Panika w Kinie

Panika w Kinie

Gry Zręcznościowe5Jesteś strasznie zaganiany/a jako barman w barze przy kinie: co chwilę pojawia się nowy klient; jeden zamawia prażoną kukurydzę, ktoś inny jakiś napój...biegasz jak nakręcony i do tego musisz zapamiętać co kto zamówił. Czy uda Ci się utrzymać...
Tetris Arcade

Tetris Arcade

Gry Zręcznościowe7Nowa wersja gry Tetris z ładnymi efektami i przy miłej muzyce!
Budowla z Klocków

Budowla z Klocków

Gry Zręcznościowe5,7Umieszczaj klocki na właściwym miejscu aby zbudować mur
Uwaga Na Ogień

Uwaga Na Ogień

Gry Zręcznościowe7,3Pomóż strażakom LEGO ugasić wszystkie pożary w mieście City zanim będzie za późno. To proste - jesteś wszędzie tam, gdzie pojawia się ogień i robisz wszystko, co w Twojej mocy aby opanować ogień tak szybko, jak to jest możliwe!
Zgarniacze kasy 3

Zgarniacze kasy 3

Gry Zręcznościowe7,7Ta 2 kradzieże wracają do biznesu i potrzebują twojej pomocy, aby uciec z więzienia o maksymalnym bezpieczeństwie. Zbierz wszystkie pieniądze, które możesz wydostać, unikając przyłapania przez strażników!
Sport Grupowy

Sport Grupowy

Gry Zręcznościowe7,4Doprowadź każdą z 4 osób do linii mety ale tak, aby nie pękła taśma. Musisz też w określonym i ograniczonym czasie przejść przez poziom, inaczej zostaniesz wykluczony z gry.
Parking Fury

Parking Fury

Gry Zręcznościowe7,1Jak dobrze wychodzą ci manewry na parkingu? Poddaj testowi swoje umiejętności parkowania w nowej arkadzie przeglądarkowej "Parking fury"! Pochwal się przed przyjaciółmi swoimi umiejętnościami kierowcy!
Klub Party Down

Klub Party Down

Gry Zręcznościowe6Tworzysz część zespołu kateringowego Party Down i Twoim zadaniem jest uprzyjemnić czas znanym gościom - przydzielić im miejsce, podać przekąski i napoje, umilić chwilę odpowiednią muzyką i interesującą rozmową.
Snail Bob

Snail Bob

Gry Zręcznościowe8,3Pomóż temu oślizgłemu, lecz pełnemu werwy ślimakowi odbyć podróż do olśniewającej nowej siedziby!
Tetris 4

Tetris 4

Gry Zręcznościowe7,3Zbierz 4 lub więcej piłek o tym samym kolorze aby je rozegrać. Otrzymasz jeszcze więcej punktów jeżeli jednocześnie uda Ci się zrobić więcej kombinacji.
Docktris

Docktris

Gry Zręcznościowe6,1Zagraj w Tetris w porcie. Spróbuj załadować kloce, które spuszczane są przez dźwig, jak najbardziej ekonomicznie.
Ben's Gold Mine

Ben's Gold Mine

Gry Zręcznościowe7,7Ben jest starszawym, doświadczonym górnikiem, który całe swoje życie przepracował w kopalni. Całe życie kopie i szuka złota! W większości bez rezultatu, z małymi wyjątkami. Dziś jednak to najwyraźniej jego szczęśliwy dzień, bo skoro...
James Bomb

James Bomb

Gry Zręcznościowe7,1Spróbuj zwalczyć przeciwników za pomocą swoich bomb. Uważaj aby nie trafić w siebie!
Arkanoid 6

Arkanoid 6

Gry Zręcznościowe6,6W tej grze Arkanoid spróbuj rozegrać wszystkie klocki za pomocą piłki. Zbieraj power-ups aby jeszcze szybciej likwidować klocki.
Bob The Robber 2

Bob The Robber 2

Gry Zręcznościowe7,4Bob the Robber to Robin Hood nowoczesnych czasów. Jego zasady działania pozostały niezmienione od Średniowiecza: wykradać bogaczom i rozdawać biednym. W tym wydaniu w niebezpieczeństwie jest miasto. Udasz się z Robinem na podboje? Uważaj na kamery...
Snooker 2

Snooker 2

Gry Zręcznościowe4,7Rozegraj wszystkie piłki. Wbij za każdym razem najpierw kulę czerwoną zanim zajmiesz się kulą o innym kolorze.
Crystal Loid

Crystal Loid

Gry Zręcznościowe6,1To odmiana gry tetris, w której chodzi o takie rozegranie, aby pole stało się puste. Spróbuj tworzyć rzędy z trzech pasujących do siebie elementów
Flirtowanie

Flirtowanie

Gry Zręcznościowe6,8Klikaj na każdego chłopca na swojej drodze, aby rozkochać go w sobie prędzej niż twoje rywalki!
Piętrzenie 2

Piętrzenie 2

Gry Zręcznościowe6,5Układaj klocki o różnych formach na sobie i uważaj aby budowla się nie zawaliła!
Kręcące się Krople

Kręcące się Krople

Gry Zręcznościowe6,1Dawna znana gra Bubble Shooter otrzymuje nową twarz! Twórz grupy trzech lub więcej kropli o tym samym kolorze aby je rozegrać. Uważaj: w zależności w którą stronę strzelisz określisz w którą stronę przekręci się grupa kropli! Wygraj jak...
Tetris 9

Tetris 9

Gry Zręcznościowe3,6Umieszczaj klocki tak, aby tworzyć rzędy - poziomo i pionowo. Spróbuj uzyskać jak najwyższy wynik! Twoim zadaniem jest ustawienie czterech klocków stojących w poszczególnych rogach przy sobie.
Człowieku Nie Irytuj Się 2

Człowieku Nie Irytuj Się 2

Gry Zręcznościowe6,6Zagraj w tradycyjnego chińczyka online!
Kingdom Rush

Kingdom Rush

Gry Zręcznościowe5,1Witamy w grze Kingdom Rush, bardzo ciekawie narysowanej grze w Obronę Wieży z wieloma możliowściami. Jesteś generałem, który ma pomóc Królowi Denasowi w obronie swego kraju. Możesz to robić budując wieże obronne i dzięki temu zapobiegając...
Owce w Londynie

Owce w Londynie

Gry Zręcznościowe7,6Jaka śmieszna i ciekawa gra zręcznościowa! Pomóż tym trzem owcom: maluszkowi, grubaskowi i dość normalnej owcy w zbieraniu skarpetek, podczas kiedy wykonywać będą najróżniejsze wyczyny na autostradzie czy w mieście. Kiedy owce znajdą się...
Holel Jany

Holel Jany

Gry Zręcznościowe6,3Przed chwilą wzniesiono Hotel. Spróbuj obsłużyć swoich gości jak najszybciej i jak najlepiej tak aby tu znów kiedyś wrócil.
Obsługa 2

Obsługa 2

Gry Zręcznościowe6,7Przynoś zamówione dania z kuchni, podawaj je do stołu, przy którym siedzą klienci, a następnie posprzątaj stół.
Pacxon Deluxe

Pacxon Deluxe

Gry Zręcznościowe5,3Czy udało Ci się kiedykolwiek zagrać w grę Pacxon? Masz teraz przed sobą kombinację klasyka Pacmana i Xonix, przy czym wykorzystane tu są przede wszyskim elementy ostatniej gry. Co jest celem gry? Graj tak, aby przestrzeń, w której będą unosić...
Space Bomber

Space Bomber

Gry Zręcznościowe5,3W tej grze Twoim zadaniem jest umieszczenie bomb w taki sposób, aby spowodowany wybuch pomógł zwyciężyć pozaziemskie istoty.
1 2 3 4 5 6

Gry - Gry Zręcznościowe Little Game